Догори

K2_MonPMEETE_February+0200RFebPMEET_MonPM2009

K2_MonPMEETE_February+0200RFebPMEET_Feb+02001EET13 K2_MonPMEETE_February+0200RFebPMEET_2009EPMR

Писать про NATO – в Польщі побувати!

Конкурс на кращу публікацію з проблематики ЄС та НАТО для журналістів регіональних ЗМІ в Чернігівській та Полтавській областях оголосила громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

Це відбувається в рамках проекту «Чесна інформація про ЄС та НАТО для жителів Чернігівської та Полтавської областей», що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження.

Мета конкурсу – пожвавити інтерес представників регіональних ЗМІ до питань європейської та євроатлантичної інтеграції, діяльності ЄС та НАТО, ініціювати дискусію щодо переваг чи недоліків цього зовнішньополітичного курсу України.

До участі в конкурсі запрошуються журналісти, що публікують свої матеріали в регіональних електронних та друкованих ЗМІ Чернігівської та Полтавської областей.

Орієнтовні теми публікацій:

Історія становлення та діяльності Європейського Союзу чи НАТО;
Інституції Європейського Союзу чи НАТО;
Стан та перспективи розвитку відносин України з ЄС чи НАТО;
Регіональний аспект європейської та євроатлантичної інтеграції;
Досвід реформ та суспільних трансформацій нових країн-членів НАТО та ЄС, який може бути корисним для України в контексті європейської чи євроатлантичної інтеграції.
Цей перелік тем не є вичерпним. Вітається творчий підхід при обранні теми та жанру подання інформації. При розгляді конкурсних статей перевага надаватиметься неупередженим та об'єктивним матеріалам за вказаними інформаційними тематиками.

Опубліковані матеріали слід надсилати до 10 травня 2008 року на електронну адресу ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» - pfirs@inet.ua з позначкою «конкурс».

У разі, коли на конкурс подається публікація у регіональних друкованих ЗМІ, слід надсилати відскановану версію матеріалу та його текст у форматі MS Word, а у супровідному листі надати інформацію про назву газети/журналу, число та номер у якому було опубліковано матеріал. У разі, якщо матеріал опубліковано на регіональному веб-сайті до Поліського фонду необхідно надіслати його текст у форматі MS Word, а також посилання на відповідну сторінку в Інтернеті.

В обох випадках у супровідному листі необхідно зазначити ім'я автора та його контактні дані (телефон, електронну адресу, інші контактні дані за бажанням).

Оптимальний обсяг статей має складати 3-10 тис. знаків, хоча в окремих випадках братимуться до уваги й публікації, що не відповідають цим критеріям.

Результати конкурсу будуть оголошені 19 травня 2008 року.

За результатами конкурсу буде відібрано 10 переможців (по 5 в кожній області), для яких передбачається 4-денна навчальна поїздка до Польщі. Під час перебування за кордоном планується низка цікавих зустрічей з представниками польських урядових та неурядових організацій, які поділяться власним досвідом проведення інформаційних кампаній в Польщі щодо європейської та євроатлантичної інтеграції.

Джерело: "Високий Вал"