Догори

K2_TuePMEESTE_June+0300RJunPMEEST_TuePM2016

K2_TuePMEESTE_June+0300RJunPMEEST_Jun+03002EEST22 K2_TuePMEESTE_June+0300RJunPMEEST_2016EPMR

Місце Чернігівського бюджету серед прозорих та доброчесних. АНОНС

У четвер, 16 червня, о 13:00 у громадському прес-центрі «Ініціатива» (м. Чернігів, вул. Шевченка, 46, оф. 18) відбудеться прес-конференція «Місце Чернігівського бюджету серед прозорих та доброчесних», що проводитеметься Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.


На заході будуть оприлюднені висновки дослідження, отримані в рамках вимірювання Індексу прозорості, участі та доброчесності місцевих бюджетів. Крім того, учасники озвучать результати та плани адвокаційної кампанії зі зміни правил розподілу бюджетних коштів у рамках Програми з підтримки громадських організацій.

Спікери:

Ольга Рись – менеджер проектів Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень,

Тетяна Романова – менеджер проекту «Прозоре бюджетне фінансування громадських організацій Чернігова – шлях до посилення їх спроможності»,

Павло Пущенко – експерт проекту.

Ця прес-конференція є фінальною в рамках проекту «Прозоре бюджетне фінансування громадських організацій Чернігова – шлях до посилення їх спроможності», який містив дві основні складові – аналітичну та адвокаційну. Він, у свою чергу, є частиною дворічневої ініціативи «Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети!», що реалізується Одеською обласною організацією «Комітету виборців України» за експертної підтримки Фундації «Відкрите суспільство».

До участі запрошуються журналісти, представники влади та громадськості.