Догори

K2_WedPMEESTE_July+0300RJulPMEEST_WedPM2016

K2_WedPMEESTE_July+0300RJulPMEEST_Jul+03003EEST13 K2_WedPMEESTE_July+0300RJulPMEEST_2016EPMR

Відбудеться акція «Впливай на бюджет свого міста!»

29 липня 2016 року, з 11.00 до 15.00, за адресою м. Чернігів, сквер ім. М.Попудренка, Поліським фондом міжнародних і регіональних досліджень буде проведена вулична акція «Впливай на бюджет свого міста!».

Метою акції є підвищення поінформованості та привернення уваги мешканців м. Чернігова до  проблем місцевих бюджетів, а також спонукання місцевої влади до підвищення прозорості бюджетного процесу та участі в ньому громадськості.

В ході здійснення акції буде проведено:

- інформування чернігівців з основних питань місцевих бюджетів та результати першої в Україні комплексної оцінки місцевої соціально-економічної та бюджетної політики 17 українських міст (за методикою ПУД - публічність, участь, доброчесність). Всі зацікавлені містяни зможуть отримати буклети «Де твої гроші в місцевому бюджеті?» та Пам’ятку «Як контролювати свої гроші в місцевому бюджеті: 10 порад для активних мешканців», а також особисті консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів від активістів організації.

- залучення чернігівців до участі в бюджетному процесі. Зокрема, жителі міста зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету міста Чернігова 2017 року. Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Паралельно акції, бюджетні пропозиції від жителів міста будуть збиратися за аналогічною формою в режимі он-лайн протягом 25 – 31 липня на сайті організації www.izbirkom.org.ua. Всі зібрані таким чином пропозиції містян будуть систематизовані та у формі звернення громадян скеровані до Чернігівської міської ради.

Організатори акції закликають долучитись до її проведення всіх активних жителів міста, представників громадських організацій та активістів. ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

*     *     *

Акція «Впливай на бюджет твого міста!» проводиться одночасно учасниками партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в 17 містах різних регіонів України, в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі  місцеві бюджети!». Ініціатива виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні. Більш детально про ініціативу на сайті партнерства https://probudget.org.ua