Догори

K2_FriPMEESTE_August+0300RAugPMEEST_FriPM2017

K2_FriPMEESTE_August+0300RAugPMEEST_Aug+03005EEST21 K2_FriPMEESTE_August+0300RAugPMEEST_2017EPMR

Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні в дії

22-23 серпня відбувся методологічний тренінг у рамках проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей».

      У ході навчального заходу експерти проекту Юрій Вдовенко та Євгеній Романенко детально ознайомили учасників, представників Асоціації регіональних аналітичних центрів, з методологією проведення дослідження щодо визначення ступеня синергії між програмами транскордонного співробітництва та стратегіями регіонального розвитку Чернігівської, Київської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, Одеської областей.
     Регіональні партери з прикордонних областей України отримали знання для того, щоб виявити проблеми та розробити рекомендації щодо максимально повного використання потенціалу програм транскордонного і територіального співробітництва ЄС в рамках реалізації стратегій регіонального розвитку прикордонних областей країни. Це, зокрема, є метою проекту Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень, що реалізується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».
     Отримані результати дослідження будуть представлені у вигляді policypaper з визначеними рекомендаціями основним стейкхолдерам, в тому числі під час проведення регіональних круглих столів та фінальної всеукраїнської конференції.

DSCN5281

DSCN5291

DSCN5294