Догори

K2_WedPMEESTE_April+0300RAprPMEEST_WedPM2017

K2_WedPMEESTE_April+0300RAprPMEEST_Apr+03003EEST13 K2_WedPMEESTE_April+0300RAprPMEEST_2017EPMR

«Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС»

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень розпочав реалізацію проекту під назвою «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС».
Мета: сприяти покращенню тенденцій економічного розвитку в регіонах України в контексті імплементації економічної частини Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС і запровадження Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС шляхом проведення оцінки ефективності реалізації економічних політик регіональними органами влади та самоврядування через використання інтегрального Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу та впровадження результатів проектних досліджень на практиці.
Період реалізації: 01.02.2017 – 31.01.2018
Бюджет: 676 818 грн.
Донор: ініціатива реалізується в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/europeaid).
Партнери: Асоціація регіональних аналітичних центрів (https://pfirs.org/arttnet.html, https://www.facebook.com/arttnet/?fref=ts). 
Очікувані результати проекту:
1. Проведено комплексне дослідження динаміки економічних реформ та тенденцій економічного розвитку в Україні у контексті імплементації УА та впровадження ПВЗВТ (на регіональному та національному рівнях).
2. Підвищено підзвітність регіональних органів влади та самоврядування щодо реалізації економічної політики в контексті імплементації УА та впровадження ПВЗВТ.
3. Підвищено поінформованість українського суспільства щодо процесів впровадження економічних реформ та тенденцій економічного розвитку в Україні у контексті імплементації УА та впровадження ПВЗВТ
4. Налагоджено ефективний діалог між представниками загальнодержавних та регіональних органів влади та самоврядування (відповідальних за реалізацію економічної політики в контексті імплементації УА та впровадження ПВЗВТ) та представниками громадянського суспільства та започатковано співпрацю, спрямовану на успішне впровадження ПВЗВТ в Україні на регіональному та міжрегіональному рівнях.
5. Посилено потенціал регіональних аналітичних організацій громадянського суспільства у здійсненні досліджень та налагодженні діалогу з органами влади в сфері впровадження економічних реформ та аналізу тенденцій економічного розвитку в контексті імплементації УА та впровадження ПВЗВТ на регіональному рівні.