Догори

K2_MonPMEESTE_August+0300RAugPMEEST_MonPM2010

K2_MonPMEESTE_August+0300RAugPMEEST_Aug+03001EEST18 K2_MonPMEESTE_August+0300RAugPMEEST_2010EPMR

Published in Publications

В очікуванні місцевих виборів. Готовність міських політичних осередків

9 серпня в Експертному клубі "Чиста політика" відбувся круглий стіл на тему: "Готовність міських політичних осередків до місцевих виборів". На захід були запрошені представники міських організації політичних партій та засобів масової інформації.

18Основні питання, що обговорювалися: аналіз політичного стану Чернігова на сьогодні; аналіз роботи політичних сил, представлених у діючому депутатському корпусі міської ради; бачення виборчої кампанії; готовність політичних сил до виборів та представлення кандидатур на посаду міського голови. Представники політичних партій, що взяли участь у обговоренні заявили про майже стовідсоткову готовність до виборів. А ось щодо кандидатур на посаду мера, то лише міський осередок Української Народної партії оголосив свого кандидата – Олександра Кириченка.
Юрій Ткач (Народна партія): «У цьому році відбулося оновлення керівництва міської організації. Саме нового керівника ми й будемо висувати на посаду міського голови. Кількість членів партії зменшилась, але залишились найбільш достойні її представники».
Дмитро Герасименко (Соціалістична партія України): «Над формуванням списків ми ще працюємо, це відповідальна робота, яка вимагає ретельної оцінки кожного кандидата. Хочу звернутися до всіх представників партій з порадою поставитися до формування партійних списків дуже зважено».
В'ячеслав Лебідь (ВО «Батьківщина»): «У нашій політичній силі було прийнято рішення про проведення попереднього туру голосування – праймерізу. Таким чином ми зможемо кожну кандидатуру обговорити не лише на рівні нашої політичної сили, а й залучити до цього процесу представників громади. Це дозволить нам дізнатися рівень довіри до кандидатів міської громади».
Володимир Вінниченко (Партія регіонів): «Ми готові до виборів на сто відсотків. Кандидатуру на посаду міського голови ми оголосимо після партійної конференції. Можливо, це буде вже всім відома особистість».
Микола Скоробагатько (Комуністична партія України): «Роботою наших чотирьох депутатів, представлених у міській раді ми задоволені. У виборчих списках можливо з'являться й безпартійні. На пленумі міського комітету партії буде прийнято остаточне рішення про затвердження кандидатури на посаду міського голови».
Президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Геннадій Максак зупинився на питанні специфіки поточної діяльності політичних партій на місцевому рівні, а також вказав на напрямки можливої діяльності громадського сектору під час поточних місцевих виборів. Однією з форм громадської активності може стати просвіта виборців щодо кандидатів та політичних партій.
Джерело: Експертний клуб «Чиста політика»