Догори

16

бер. 2010

Опубліковано в Новини фонду

Проведено другу Школу аналітики для ініціативної молоді північних областей

У період з 3 по 7 березня 2010 року у Чернігові Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень було проведено другу Школу аналітики для активних молодих громадян з Житомирської, Сумської та Чернігівської областей. Відбір до Школи проводився серед молодих людей віком 18-30 років, які хочуть та активно і практично беруть участь в розвитку громадянського суспільства.

У рамках Школи учасники були ознайомлені з основами громадської експертизи, соціологічних досліджень, економічної аналітики, політичної аналітики та регуляторної політики. Також приділялася увага питанням значимості та розвитку аналітичних центрів в Україні.

Згідно результатів евалюаційних анкет, всі учасники вважають, що рівень їх обізнаності і практичних навичок з питань, що були висвітлені на заняттях значно підвищився. Учасники також відмітили те, що засвоєнню наданого теоретичного матеріалу дуже допомогли практичні ігри, які виявилися не лише цікавими, але й інструментом наближення до реальності у контексті тем, що викладалися.

За результатами школи учасниками мають бути написані аналітичні матеріали стосовно соціальних та економічних проблем сьогодення в регіонах та Україні.
Всі учасники були забезпечені необхідними матеріалами та харчуванням.

Тренери Школи:

Максак Геннадій Анатолійович («Політична аналітика»);

Вдовенко Юрій Станіславович («Регуляторна політика», «Аналітичні центри»);

Забаштанський Максим Миколайович («Економічна аналітика»);

Ткач Юрій Володимирович («Соціологічні дослідження»);

Уваров Борис Олександрович («Громадська експертиза»).