Догори

19

черв. 2019

Опубліковано в Загальнонаціональні

Від вивезення сировини до експорту нішевих продуктів харчування: можливості Угоди про асоціацію

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень розпочав реалізацію проекту під назвою «Від вивезення сировини до експорту нішевих продуктів харчування: можливості Угоди про асоціацію».

Мета: зміцнити потенціал підприємницького, державного та громадського секторів у сфері підтримки та залучення до процесів реалізації проєвропейських реформ в Україні шляхом виявлення успішних практик експорту нішевої аграрної продукції українських виробників до ЄС, узагальнення причин їх успішності та надання рекомендацій щодо поширення таких успішних практик.

Період реалізації: 14.06.2019-30.11.2019

Бюджет: 307 385,99 грн.

Донор: ініціатива реалізується в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/europeaid).

Партнери: Асоціація регіональних аналітичних центрів (https://pfirs.org/arttnet.html).

Очікувані результати проекту:

  1. Підвищено рівень обізнаності представників бізнесу, влади, наукових кіл та громадськості щодо сучасного стану ринку аграрно-нішевої продукції в Україні у контексті реалізації реформ, передбачених УА, а саме IV розділу Угоди – про торгівлю та питання, пов’язані із торгівлею.
  2. Налагоджено конструктивний діалог між органами місцевої влади, ЗМІ, представниками громадськості, бізнесу.
  3. Покращено інституційне середовище для розвитку та зміцнення експортного потенціалу українських виробників нішевої харчової продукції.
  4. Підвищено поінформованість громадськості з питань імплементації Угоди про асоціацію з ЄС та європейської інтеграції України у сфері торгівлі вітчизняними продуктами харчування.