Догори

17

груд. 2019

Опубліковано в Новини фонду

Круглий стіл «Розвиток цифрових навичок та компетентностей в Україні: передумови та практичні кроки»

Запрошуємо до участі у круглому столі на тему: «Розвиток цифрових навичок та компетентностей в Україні: передумови та практичні кроки», що відбудеться в рамках проекту «Сприяння формуванню порядку денного та інституційних передумов для розвитку цифрових компетентностей в Білорусі, Україні та Грузії».

Метою проекту в Україні є сприяння розвитку електронних компетентностей через розробку методологічної бази для діяльності національних цифрових коаліцій в контексті розвитку цифрових навичок, а також напрацювання рекомендацій щодо розробки і впровадження рамки цифрових компетентностей для бізнесу.

В рамках круглого столу будуть обговорюватися питання, що стосуються перспектив розвитку цифрових навичок та компетентностей в Україні, зокрема:

  • передумови та виклики у сфері розвитку цифрових навичок та компетентностей в Україні, роль ключових органів влади та Коаліції цифрової трансформації;
  • відповідність рівня цифрових навичок та компетентностей потребам українського бізнесу;
  • розробка та адаптація рамки цифрових компетентностей (e-Competence Framework) для бізнесу (ICT professionals) та електронних лідерів (e-leaders): обговорення можливих механізмів запровадження.

Під час заходу також буде презентовано: керівництво щодо діяльності національних цифрових коаліцій в контексті розвитку цифрових навичок та компетентностей; рекомендації щодо запровадження рамки цифрових компетентностей для бізнесу та електронних лідерів в Україні.

Запрошуються:

  • Представники урядових та парламентських структур
  • Представники навчальних закладів та бізнесу
  • Громадські організації та незалежні експерти

Зареєструватися для участі у заході можна за посиланням: https://forms.gle/Ms8eFf4NrA1SyNvB9

На вказану при реєстрації електронну адресу буде надіслано лист-підтвердження щодо участі у заході, а також детальна програма круглого столу.

Організаційно-логістична інформація:

Дата: 26 грудня 2019 року.

Час: 11:00 – 15:00.

Місце: Admiral Hall Conference Center (6 поверх, зала: Eleven hall), вулиця Хрещатик, 7/11, Київ, Україна, 01001.

Організатор: громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

Контактна інформація: Максим Корявець, +38 063 57 94 655, pfirs@ukr.net.

 

Даний захід проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу, що надається через регрантингову схему Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в рамках реалізації проекту «Сприяння формуванню порядку денного та інституційних передумов для розвитку цифрових компетентностей в Білорусі, Україні та Грузії».

Проект реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Україна), Центром міжнародного бізнесу та економічного розвитку (Грузія), Науково-технологічною асоціацією «ІНФОПАРК» (Білорусь).

Думки, висловлені під час заходу, не обов'язково відображають позицію Європейського Союзу.